31 марта и 1 апреля arche noVa проводит тренинг для местных НГО по стратегическому менеджменту (Святогорск) // 15.03.2018

Международная гуманитарная организация arche noVa приглашает местные организации, волонтеров, активистов, представителей местных властей и других лиц, участвующих в восстановлении и развитии Донецкой области на тренинг по стратегическому менеджменту.
Several of Ukraine NGO Forum members have endorsed a position paper on draft law №3593-d // 08.03.2017

Several of Ukraine NGO Forum members have developed and endorsed a position paper on draft law №3593-d “On the temporarily occupied territory of Ukraine.” They are certain that the bill will not foster the return and reintegration of the occupied territories in Eastern Ukraine, although it is likely to worsen the situation instead.
«Человек в беде» приглашает принять участие в проекте «Помощь для восстановления и развития самозанятости» // 12.10.2016

До 31 декабря 2016 г. чешская гуманитарная организация «Человек в беде» приглашает подавать заявки на участие в проекте «Помощь для восстановления и развития самозанятости». Проект нацелен на оказание поддержки, которая поможет начать или восстановить утраченный малый бизнес (самозанятость)
4 ресурси для більш координованої гуманітарної діяльності // 03.10.2016

Що відбувається в гуманітарній сфері в Україні та як поліпшити операційну діяльність? Ви будете добре поінформовані та завжди в курсі операційних питань, якщо регулярно перевірятиме оновлення на цих веб-ресурсах.

Форум НДО в Україні, як членська організація, яка працює, щоб сприяти поширенню інформації, координації, посиленню потенціалу та адвокасі НДО, рекомендує додати ці ресурси в улюблене, підписатися на RSS чи в інший зручний вам налаштувати отримання оновлень
Безкоштовні онлайн-курси з адвокації для НДО // 30.09.2016

Щоб рухати зміни уперед, буває треба самим стати сильним голосом вразливих людей, яких не чути та чиї серйозні проблеми, думки та подальше життя не беруть до уваги при підготовці нових рішень чи законодавчих документів. Це і є адвокацією.

Якісно та професійно займатися адвокацією можна після спеціальній підготовки під керівництвом фахівців чи самостійного навчання. Форум НДО в Україні рекомендує звернути увагу на такі безкоштовні онлайн-ресурси, які стануть у нагоді працівникам гуманітарної сфери та НДО
Що треба знати про доступ до гуманітарної допомоги // 27.09.2016

Надання гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів підпадає під сферу дії
міжнародного гуманітарного права (МГП). Усі сторони збройного конфлікту повинні дотримуватися норм МГП, що регулюють гуманітарний доступ: цивільне населення повинно мати доступ до основних послуг, а неупереджені щодо конфлікту організації повинні мати прямий доступ до людей, які потребують допомогу.