Опиc посади:
Спеціаліст з моніторингу, оцінки та підзвітності надає технічну допомогу в:
• моніторингу та оцінці загальної програми;
• розробці показників для моніторингу та виконання проекту;
• розробці та підтримці плану управління ефективністю та планів моніторингу та оцінки на рівні проекту;
• підтримці розробки проекту; щомісячних звітах про продуктивність.

M&E спеціаліст координуватиме роботу з усіма функціональними сферами, щоб збирати дані про ефективність. Для аналізу та перевірки даних спеціалісту, можливо, доведеться подорожувати по районах Донецької області та регулярно співпрацювати з польовою командою у зборі даних.

Аналіз даних:
Спеціаліст використовуватиме проектний процес та індикатори, щоб оцінити обгрунтованість отриманих даних та провести попередній аналіз результатів.

Реалізація:
Спеціаліст допомагатиме в моніторингу та оцінці заходів з реалізації, проведених польовою командою. Це може включати перегляд робочих планів, щоквартальних звітів, участі у візитах на місцях, ініціювання регулярних оглядів, записів даних.

Оцінка:
Сприяння різній внутрішній та зовнішній оцінювальній діяльності, включаючи, але не обмежуючись цим, надання інформації про процес розробки, впровадження та оцінки в рамках програми. Спеціаліст допомагатиме в управлінні процесом моніторингу та оцінки на всіх етапах, а також у будь-яких контрактах та угодах щодо оцінювання.

Вимоги:
Вища освіта.
Щонайменше два роки професійного досвіду з моніторингу та оцінки, бажано досвід роботи в галузі водопостачання, санітарії та гігієни (WASH).
Практичний досвід принаймні в описовому аналізі даних про ефективність проекту за допомогою аналітичного пакету MS Excel.
Практичний досвід роботи в команді та управління командою.
Відмінні комунікаційні навички.
Вміння працювати під тиском та важким зовнішнім середовищем.
Високий рівень знання англійської мови.

Просимо кандидатів, які відповідають вимогам, надсилати резюме на адресу Vasyl.Krupka@adra.ua.