Більше 600 українських та міжнародних НДО та ініціатив долучились до www.ngomap.org.ua

Вже більше ніж 600 українських та міжнародних НДО та ініціатив, що працюють у різних сферах з 14 областей України стали частиною унікального ресурсу www.ngomap.org.ua.

З моменту запуску порталу 3 липня 2017 року, кількість організацій, що долучились до інтерактивного ресурсу збільшується щодня. Першими на онлайн-мапу потрапили НДО, що працюють на Донбасі. Наразі база даних www.ngomap.org.ua містить інформацію про НДО з 14 областей України, а саме: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Миколаївської, Кіровоградської, Херсонської, Одеської та Київської. Метою розробників є поступове розширення інформаційної бази на всю Україну.

Створення порталу було ініційовано організаціями-членами Форуму НДО в Україні з метою покращення координації та ефективності виконання своїх цілей, а також об’єднання для реалізації спільних проектів та діяльності. Окрім того, ресурс сприяє налагодженню координації між донорами та міжнародними, національними і регіональними організаціями, громадськими активістами та волонтерами.

Проект www.ngomap.org.ua було реалізовано Форумом НДО в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та USAID в рамках проекту «Розбудова заради  майбутнього: цілісний підхід до зміцнення  громадянського суспільства на Донбасі».

Портал є зручним у користуванні та легким при пошуку необхідної інформації. Тут акумульована верифікована дані про те, які неурядові організації працюють в тих чи інших населених пунктах, хто є їх цільовою аудиторією, звідки вони отримують джерела фінансування і як з ними зв’язатись. Інформація доступна українською, англійською та російською мовами.  

Фредерік Ларссен, директор Форуму НДО в Україні зазначає, що: “В контексті України, це перший масштабний проект, метою якого є створення зручного, постійно оновлюваного ресурсу, де були б зібрані усі діючі місцеві та міжнародні НДО. Наявність такого порталу значно скорочує шлях від донорів до організацій – реципієнтів”.

___________________________

Бажаєте, щоб ваша організація з’явилась на www.ngomap.org.ua

Потрібно відповісти на 15 простих запитань – просто обрати правильну відповідь серед запропонованих: https://goo.gl/forms/1D3XeOEQsJ2egWgU2.