Для організацій-членів Форуму НДО в Україні оголошено 3 безкоштовні можливості з метою розвитку у сфері комунікацій

Для підтримки ефективної координації та обміну інформацією Форум НДО в Україні за фінансової підтримки USAID/OFDA створив для організацій-членів Форуму НДО в Україні 3 безкоштовні можливості задля розвитку у сфері комунікацій:

 1. зустрічі комунікаційних спеціалістів/спеціалісток у Києві;
 2. тренінг по стратегуванню та опануванню технік ефективних комунікацій у Краматорську;
 3. менторські консультації від кращих українських комунікаційних експертів/експерток.

 

ЧОМУ ВАРТО ДОЛУЧИТИСЬ?

✔ ці заходи сприятимуть здобуттю знань і практики щодо стратегічного, тактичного та операційного рівнів управління комунікаціями;
✔ кожна організація-член Форуму НДО в Україні самостійно обере собі експерта/експертку, що забезпечить протягом наступних 6 місяців аудит та консультування задля розвитку комунікаційної стратегії, маркетингових матеріалів, фандрейзингу, взаємодії зі ЗМІ, просування у соціальних мережах тощо;
✔ комунікаційні спеціалісти і спеціалістки організацій-членів Форуму НДО в Україні матимуть нагоду щомісяця зустрічатись задля спільного навчання, обміну досвідом та інформацією, неформального спілкування.

ХТО МОЖЕ ДОЛУЧИТИСЬ?

 • насамперед комунікаційні спеціалісти і спеціалістки організацій-членів Форуму НДО в Україні;
 • також менеджери і менеджерки  організацій-членів Форуму НДО в Україні;
 • при тому загалом від 1 організації-члена Форуму НДО в Україні заявку на участь можуть подавати не більше 5-ти працівників/працівниць.

 

ДЕ, ЩО, КОЛИ і ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ?

Київ, 21.02.18, зустріч комунікаційних спеціалістів.  

Спікерки:

Ольга Руднєва – з квітня 2004 року очолює фонд «АНТИСНІД» Олени Пінчук. Відповідає за розробку стратегії розвитку, управління проектами, розробку та впровадження нових напрямків роботи Фонду, а також фандрейзинг, кадрову політику, зв’язки зі ЗМІ та партнерськими організаціями. Ольга – це та, завдяки чиїй роботі в Україну задля актуалізації питань профілактики та боротьби зі СНІДом приїздили Елтон Джон та гурт Queen. Та, хто курувала підготовку та оснащення українських військових медиків у 2014-2015 роках. Також Ви мали чути про неї по кампаніям “Зупинимо СНІД доки він не зупинив нас” і “Я зможу” в партнерстві з фундацією Кока-Коли. Раніше Ольга працювала в Міністерстві охорони здоров’я, в неурядовому секторі, а також була співзасновницею і керувала видавничим домом «Жіноче здоров’я».

На нашому заході Ольга Руднєва поділиться знаннями і досвідом щодо фандрейзингу, організації і проведення публічних подій, промокампаній.

Тетяна Фіщук – директорка з комунікацій проекту «Всі свої» – найбільшої платформи українських виробників, що включає 1200 постійних резидентів, тематичні pop-up маркети та найбільший у світі магазин українських брендів. 13 років в сфері маркетингових комунікацій і PR з міжнародними брендами Chrysler/Jeep/Doodge, Bosch, Mitsubishi, Siemens. Попередньо була головою PR-комітету в Європейській Бізнес Асоціації. Спікер на форумах та конференціях з рітейлу, креативної економіки, PR, комунікацій. Викладачка комунікаційного модулю в Українській Соціальній Академії.

На нашому заході Тетяна розповість,якими є найважливіші медіа-тренди і як побудувати відносини з медіа.

Також в рамках заходу передбачено коротку зустріч-знайомство комунікаційних спеціалістів і спеціалісток організацій-членів Форуму НДО в Україні. Подія триватиме увесь робочий день (10:00-18:00) і участь в окремих секціях програми не передбачена.  Реєстрація триває до 05.02.2018.

 

Краматорськ, 28.02.18, тренінг по стратегуванню та опануванню технік ефективних комунікацій.

Тренерка:

Марина Говорухіна – PR-консультантка, письменниця, блогерка, яка 8 років працює в сфері некомерційних організацій. Координувала розробку PR-кампаній в Україні, Молдові, Грузії, Казахстані. Розробниця навчального курсу для PR менеджерів «PR театр», авторка книги «Комунікації в громадських організаціях». Організаторка і тренер школи ефективних комунікацій для громадських організацій Центру інформації про права людини.

Програма тренінгу включає:

 • зовнішнє та внутрішнє брендування
 • презентації та публічні виступи
 • медіа-тренди та зв’язки зі ЗМІ
 • копірайтинг, сторітелінг, висвітлення конфліктних тем
 • організація і проведення заходів, промокампаній
 • електронні та друковані маркетингові матеріали
 • стратегічне планування комунікацій

Захід триватиме увесь робочий день (09:30-18:00) і участь в окремих блоках програми не передбачена. Реєстрація триває до 05.02.2018.

 

Менторські консультації у форматі аудиту та консультування

від кращих українських комунікаційних експертів.

Задля забезпечення цієї послуги для організацій-членів Форуму НДО в Україні ми залучили 5 консультанток. Детальну інформацію про досвід та експертизу кожної з них Ви можете знайти за цим посиланням, де принагідно вказати власні преференції щодо вибору. Реєстрація триває до 05.02.2018.

 

____________________________________________

❗ Форум НДО в Україні покриває витрати на проїзд та проживання відібраним учасникам з іншого регіону лише у разі потреби.

❗ Точне місце проведення заходів буде повідомлено вийнятково відібраним учасникам/учасницям.

❗ У разі виникнення запитань звертайтесь до Олександри Литвиненко olytvynenko@ngoforum.org.ua.