Для організацій-членів Форуму НДО в Україні оголошено 3 безкоштовні можливості у метою розвитку у сфері комунікацій

Для підтримки ефективної координації та обміну інформацією Форум НДО в Україні за фінансової підтримки USAID/OFDA створив для організацій-членів Форуму НДО в Україні 3 безкоштовні можливості задля розвитку у сфері комунікацій:

 1. зустрічі комунікаційних спеціалістів/спеціалісток у Києві;
 2. тренінг по стратегуванню та опануванню технік ефективних комунікацій у Краматорську;
 3. менторські консультації від кращих українських комунікаційних експертів/експерток.

 

ЧОМУ ВАРТО ДОЛУЧИТИСЬ?

? ці заходи сприятимуть здобуттю знань і практики щодо стратегічного, тактичного та операційного рівнів управління комунікаціями;
? кожна організація-член Форуму НДО в Україні самостійно обере собі експерта/експертку, що забезпечить протягом наступних 6 місяців аудит та консультування задля розвитку комунікаційної стратегії, маркетингових матеріалів, фандрейзингу, взаємодії зі ЗМІ, просування у соціальних мережах тощо;
? комунікаційні спеціалісти і спеціалістки організацій-членів Форуму НДО в Україні матимуть нагоду щомісяця зустрічатись задля спільного навчання, обміну досвідом та інформацією, неформального спілкування.

ХТО МОЖЕ ДОЛУЧИТИСЬ?

 • насамперед комунікаційні спеціалісти і спеціалістки організацій-членів Форуму НДО в Україні;
 • також менеджери і менеджерки  організацій-членів Форуму НДО в Україні;
 • при тому загалом від 1 організації-члена Форуму НДО в Україні заявку на участь можуть подавати не більше 5-ти працівників/працівниць.

 

ДЕ, ЩО, КОЛИ і ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ?

Менторські консультації у форматі аудиту та консультування від кращих українських комунікаційних експертів.


Задля забезпечення цієї послуги для організацій-членів Форуму НДО в Україні ми залучили 5 консультанток. Детальну інформацію про досвід та експертизу кожної з них Ви можете знайти за цим посиланням, де принагідно вказати власні преференції щодо вибору. Реєстрація триває до 05.02.2018.

 

28.02.18, Краматорськ, тренінг по стратегуванню та опануванню технік ефективних комунікацій.

Тренерка:

Марина Говорухіна – PR-консультантка, письменниця, блогерка, яка 8 років працює в сфері некомерційних організацій. Координувала розробку PR-кампаній в Україні, Молдові, Грузії, Казахстані. Розробниця навчального курсу для PR менеджерів «PR театр», авторка книги «Комунікації в громадських організаціях». Організаторка і тренер школи ефективних комунікацій для громадських організацій Центру інформації про права людини.

Програма тренінгу включає:

 • зовнішнє та внутрішнє брендування
 • презентації та публічні виступи
 • медіа-тренди та зв’язки зі ЗМІ
 • копірайтинг, сторітелінг, висвітлення конфліктних тем
 • організація і проведення заходів, промокампаній
 • електронні та друковані маркетингові матеріали
 • стратегічне планування комунікацій

Захід триватиме увесь робочий день (09:30-18:00) і участь в окремих блоках програми не передбачена. Реєстрація триває до 05.02.2018.

 

14.03.18, Київ, зустріч комунікаційних спеціалістів.


Попередня така зустріч відбулась 21.02.2018. Спікерками були Ольга Руднєва – директорка фонду «АНТИСНІД» Олени Пінчук, та Тетяна Фіщук – директорка з комунікацій проекту «Всі свої». Фоторепортаж можна переглянути тут.

Запрошеними спікерками наступної зустрічі будуть:

Анна Суходольська – керівник програм з комунікації та розвитку ЮНІСЕФ в Україні – забезпечує експертизу зі стратегічних комунікацій для всіх програмних компонентів Дитячого фонду ООН в Україні. За більш ніж 11 років роботи в ЮНІСЕФ, розробила і впровадила ефективні комунікаційні інтервенції у сфері здоров’я матерів, дітей і дорослих, а також у сфері безпеки та освіти. Протягом 2015-2016 рр. керувала портфоліо з охорони здоров’я в ЮНІСЕФ, зокрема з питань імунізації та здоров’я матері та дитини, а також заходами з комунікації та соціальної мобілізації під час спалаху поліомієліту в Україні.
За останні 2 роки кампанії ЮНІСЕФ зі зміни поведінки, реалізовані Анною, отримали золоті, срібні та бронзові нагороди Еффі та інших міжнародних рекламних фестивелей, як кращі соціальні маркетингові кампанії в Україні.

На нашому заході Анна матиме виступ на тему “Діджитал комунікації в соціальному маркетингу: як піднятись на рівень вище?”

Надя Перевізник – незалежна спеціалістка з маркетингу і PR, лекторка і викладачка в Projector. В комунікаціях більше 10 років: починала у міжнародній рекламній агенції Havas, зараз є співвласницею закладу PR Bar, долучалась до створення логотипу Києва, відкриття й запуску 13-ти різнопланових компаній, позиціонування українських політиків і стартаперів. Серед пофесійного портфоліо Наді є співпраця з візійними у своїх галузях компаніями: маркетингове агентство Fedoriv, Сім’я ресторанів Діми Борисова, міжнародна конференція TEDxKyiv.
Зараз менторить програми для резидентів UNIT.City, спецпроекту Google Women Digital Academy, бізнес-табору Made in Ukraine, школи соціального підприємництва SELab.

Темою виступу Наді стане “Стратегія і тактика соціальних комунікацій: як зацікавити людей, коли ти нічого не продаєш”.

Також в рамках заходу передбачено коротку зустріч-знайомство комунікаційних спеціалістів і спеціалісток організацій-членів Форуму НДО в Україні. Подія триватиме увесь робочий день (09:30-18:00) і участь в окремих секціях програми не передбачена. Реєстрація триває до 09.03.2018.

 

____________________________________________

? Форум НДО в Україні покриває витрати на проїзд та проживання відібраним учасникам з іншого регіону лише у разі потреби.

? Точне місце проведення заходів буде повідомлено вийнятково відібраним учасникам/учасницям.

? У разі виникнення запитань звертайтесь до Олександри Литвиненко olytvynenko@ngoforum.org.ua.