Дводенний тренінг «Підхід в менеджменті, оснований на результатах» – arche noVa

30 листопада та 1 грудня arche noVa організовує тренінг для місцевих неурядових громадських організацій на тему «Підхід в менеджменті, оснований на результатах»

Міжнародна гуманітарна організація arche noVa продовжує проект з навчання місцевих неурядових та громадських організацій, волонтерів, активістів, представників місцевої влади та інших учасників відновлення та розвитку Донбасу (Донецька область).

Мета проекту та навчання – дати можливість організаціям ефективно вести свою діяльність, планувати різні її аспекти, шукати та знаходити фінансування для реалізації своїх ідей та проектів з розвитку регіону.

Учасники 2-денного тренінгу отримають можливість дізнатись про основні риси, що вирізняють “успішний” проект від “простого” проекту, зрозуміти для себе критерії успішності, навчитись коректно ставити перед собою цілі та очікувані результати та, звісно, випробувати ці знання на практиці разом з тренером та співучасниками тренінгу.

Тренінг сфокусується на отримані знань та ключових навичок, при цьому буде використано цілісний підхід у навчанні, згідно якого презентації будуть чергуватися з практичними завданнями, іграми за сценаріями, дискусіями та рефлексією.

Учасники тренінгу заглибляться та шукатимуть відповіді на такі питання:

1. Чому будь-яку діяльність важливо починати з питання “навіщо”?

2. Що таке теорія зміни проекту? Як формувати ланцюжок результатів?

3. Які є рівні результатів проекту та чому важливо їх розділяти?

4. Як правильно визначати не лише очікувані результати, але і їхні індикатори?

5. Як розподіляти проект між командою задля досягнення максимуму з можливого результату?

Тренінг відбудеться 30 листопада та 1 грудня 2018 р. у м.Святогірськ. Точне місце проведення буде повідомлено пізніше.

arche noVa покриває витрати учасників на проживання та харчування під час проведення тренінгу, а також компенсує витрати на проїзд до Святогірська.

Аплікаційна форма для учасників тренінгу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1q5rDVRVAHoHhRzWQVcr5g6tpfseA0W4yNC6UDVKrGM0/viewform?edit_requested=true

Очікуємо заповнені форми до кінця дня 18 листопада 2018 р.