На www.ngomap.org.ua вже верифікована інформація про більше ніж 800 НДО в Україні

8 місяців тому в Україні було запущено веб-портал www.ngomap.org.ua, ціллю якого є представлення верифікованої інформації про недержавні організації (НДО), що працюють в різних тематиках, форматах і регіонах.

Причиною створення такого ресурсу було покращення координації між донорськими, міжнародними, національними та регіональними організаціями, громадськими активістами та волонтерами. За відгуками користувачів, така інформація є корисною також для медіа та отримувачів допомоги. Станом на зараз більше 30.000 унікальних користувачів вже відвідали сайт; більшість користувачів – з Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, Краматорська, Маріуполя та Сєвєродонецька, також із США, Німеччини, Нідерландів, Росії, Польщі та Великої Британії.

На даний момент ресурс включає більше ніж 800 місцевих, національних та міжнародних НДО, що працюють на території України в різних сферах та для різних цільових категорій. Київ та східні області України лідирують по кількості представлених організацій.

На веб-порталі можливим є перегляд НДО на карті, пошук за ключовими словами, а також сортування за наступними критеріями: тип НДО, сфера діяльності, цільова група бенефіціарів, тривалість функціонування, кількість працівників, джерела фінансування. Інформація представлена українською, російською та англійською мовами. Фінансування такого інформаційного ресурсу забезпечено Посольством Великої Британії в Україні та USAID Україна.

Особливістю www.ngomap.org.ua є те, що агрегування бази даних відбувалось самими НДО, а самостійно зібрана розробниками інформація верифікувалась та доповнювалась в телефонному режимі. На даному етапі 480 організацій подали дані про себе через заповнення анкет, дані про 320 інших НДО були зібрані та опрацьовані самими розробниками ресурсу. Збір та перевірка інформації, технічні коригування веб-порталу тривають уже рік. Ресурс постійно доповнюється, приймаються нові заявки на розміщення інформації від НДО, також зауваження щодо функціональної зручності веб-порталу.

________________________

 Що потрібно, щоб стати частиною такої карти?
 Відповісти на 15 простих запитань анкети: https://goo.gl/forms/1D3XeOEQsJ2egWgU2.

 Виникають питання чи є пропозиції щодо покращення роботи порталу?                                                                           Будь ласка, напишіть на mapping.ngo@gmail.com, зазначивши в темі листа ціль звернення.