Найкращі комунікаційні поради для НДО зібрані в одному матеріалі

Секрет успішних комунікацій для НДО розкрито! Відтепер найкращі рекомендації зібрані в одному гайді.

У лютому ми запустили 3 безкоштовні можливості для розвитку у сфері комунікацій, доступні виключно організаціям-членам Форуму НДО в Україні. Більше 35 організацій скористались цими послугами: відвідали зустрічі комунікаційних експертів, долучились до тренінгу та наразі отримують менторську підтримку.

В результаті проведених заходів експерти виокремили рекомендації та практичні поради з комунікацій для НДО. Оскільки, кожна активність супроводжувалась підвищеним інтересом з боку громадського сектору, ми вирішили об’єднати отримані знання в один інформативний порадник. До розробки даних рекомендацій було залучено таких експертів з комунікацій, PR, маркетингу: Ольга Тимченко, Тетяна Кириленко, Марина Говорухіна, Надія Перевізник, Надія Чорна-Бохняк, Тетяна Фіщук.

Дотримання щонайменше половини з цих рекомендацій та їх алгоритму допоможе Вам комунікувати ефективно, бути відомим та зрозумілим, започаткувати нові партнерства, діяти впевнено, мінімізувати ризики іміджевих втрат, досягати загальноорганізаційних цілей розвитку і зміцнення.

Інформаційний гайд “Що потрібно недержавним організаціям, щоби бути успішними в комунікаціях?” розроблено Форумом НДО в Україні за фінансової підтримки USAID/OFDA.