АДРА Україна запрошує взяти участь у тренінгу “Фандрейзинг” // 06.02.2018

Тренінг проводиться в рамках проекту «Посилення управління, фандрейзингу та комунікації громадянського суспільства в Україні», який реалізовується за фінансової підтримки програми Вишеградського фонду та уряду Нідерландів.
Cтарт 11-го Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017» // 31.01.2018

Метою конкурсу є відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив. Конкурс «Благодійна Україна» засновано у 2007 році. У форматі «Благодійна Україна» він проводиться від 2012 року Асоціацією благодійників України.
УВКБ ООН в Україні запрошує усі зацікавлені організації надати свої пропозиції для участі у новому проекті // 10.01.2018

УВКБ ООН в Україні запрошує усі зацікавлені організації надати свої пропозиції для участі у проекті «Сприяння розвитку самозабезпечення біженців та шукачів захисту», який буде реалізований в Київській, Одеській, Харківській та Закарпатській областях у період із квітня по грудень 2018 року.
ГО «Фонд розвитку громади» запрошує на тренінги по формуванню публічних бюджетів // 18.10.2017

Тренінги проводяться в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» та розраховані на представників громадських організацій та ЗМІ Донецької області.
Запрошуємо на конференцію щодо кращих практик реалізації права на пенсію в умовах збройного конфлікту // 30.08.2017

Норвезька рада в справах біженців щиро запрошує до участі у конференції, яка відбудеться 7 вересня у "Президент" готелі (вул Госпітальна 12, Київ).
ADRA Україна запрошує на конференцію “Невдалі проекти та нові підходи” // 28.08.2017

Метою конференції є представлення міжнародного досвіду роботи та управління проектами в НДО, де основна увага буде приділена причинам невиконання проектів та підходам, які можуть бути застосовані для забезпечення постійного вдосконалення.
Данська Рада у справах біженців шукає партнера для реалізації проекту допомоги ВПО та постраждалим від конфлікту // 29.06.2017

Проект буде впроваджено в Донецькій, Луганській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Місцевий партнер буде відповідати за виконання показників проекту в Дніпропетровській області та окремих містах і районах Запорізької області, а саме: міста Запоріжжя та Енергодар, Запорізький, Вільнянський, Новомиколаївський, Оріхівський, Гуляйпільський, Василівський, Кам'янсько-Дніпровський, Великобілозерський, Веселівський, Михайлівський райони.
МОМ запрошує НУО з усіх регіонів України до участі у програмі інституційного розвитку // 29.05.2017

Даний конкурс має на меті окреслити групу НУО, які будуть учасниками програми з розбудови інституційного потенціалу, що буде сформована за результатами попереднього оцінювання їх тренінгових потреб. Програма передбачає проведення навчальних модулів різної складності та формату в залежності від рівня досвіду обраних учасників.
ОБСЄ запрошує НДО на безкоштовні 2-денні семінари-тренінги у містах України // 18.05.2017

Регіональні семінари-тренінги «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг» відбудуться за участі представників державних установ та організацій громадянського суспільства.
Запрошуємо на тренінг «Оцінка потреб», що відбудеться 29-30 березня у Києві // 09.03.2017

Радо запрошуємо на тренінг «Методи оцінки», що розрахований на фахівців гуманітарних організації. Метою заходу є огляд загальних принципів та методів оцінки потреб із акцентом на формуванні практичних навичок.
4-тижневий он-лайн курс ділової англійської мови для внутрішньо переміщених осіб // 03.02.2017

Регіональний офіс англійської мови у Києві оголошує початок третього раунду програми «Ділова англійська онлайн». Під час зарахування пріоритет надаватиметься українським громадянам, переміщеним із зон конфлікту на сході України та в Криму.
У Брюселі представили людське обличчя конфлікту на сході України // 24.01.2017

23 січня у Європейському Економічному та Соціальному Комітеті (Брюссель, Бельгія) відбулась конференція під назвою “Україна – людське обличчя конфлікту на сході країни”.
Зголошуйтесь на тренінг «Захист дітей. Мінімальні стандарти захисту дітей» // 10.01.2017

25-26 січня у Києві відбудеться тренінг «Захист дітей, Мінімальні стандрати захисту дітей»
МОМ шукає НДО-партнерів з Одеської, Дніпропетровської, Луганської, Івано-Франківської та Волинської областей // 04.01.2017

Проект, спрямований на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму, буде втілено за наявності необхідного фінансування
Відкрито реєстрацію на курс «Пошук роботи» програми «Ділова англійська онлайн для ВПО» // 21.12.2016

Пріоритет надаватиметься українським громадянам, переміщеним із зон конфлікту на сході України та в Криму, проте курс відкритий для усіх
1 грудня представники реабілітаційної галузі України збираються на Форум «Надія на життя» // 28.11.2016

1 грудня 2016 р. з 9:00 до 18:30 год. в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться всеукраїнський форум представників реабілітаційної галузі — «Надія на життя».