Розпочато набір на Тренінг «Моніторинг та оцінка проектів для організацій громадянського суспільства» // 11.03.2019

Міжнародна гуманітарна організація arche noVa продовжує проект з навчання місцевих неурядових та громадських організацій, волонтерів, активістів, представників місцевої влади та інших учасників відновлення та розвитку Донбасу (Донецька область). Мета проекту та навчання – дати можливість організаціям ефективно вести свою діяльність, планувати різні її аспекти, шукати та знаходити фінансування для реалізації своїх ідей та проектів з розвитку регіону.
Форум НДО в Україні розпочав розробку Адвокаційної стратегії // 28.11.2018

22 та 23 листопада 2018 року члени Адвокаційної робочої групи (АРГ) Форуму НДО в Україні (ФНДОУ) зібралися, щоб обговорити роль і завдання АРГ та підготувати Адвокаційну стратегію ФНДОУ на 2019-2021 роки.
Дводенний тренінг «Підхід в менеджменті, оснований на результатах» – arche noVa // 12.11.2018

Учасники 2-денного тренінгу отримають можливість дізнатись про основні риси, що вирізняють "успішний" проект від "простого" проекту, зрозуміти для себе критерії успішності, навчитись коректно ставити перед собою цілі та очікувані результати та, звісно, випробувати ці знання на практиці разом з тренером та співучасниками тренінгу.
Тренінг сфокусується на отримані знань та ключових навичок, при цьому буде використано цілісний підхід у навчанні, згідно якого презентації будуть чергуватися з практичними завданнями, іграми за сценаріями, дискусіями та рефлексією.
АДРА Україна запрошує взяти участь у тренінгу “Фандрейзинг” // 06.02.2018

Тренінг проводиться в рамках проекту «Посилення управління, фандрейзингу та комунікації громадянського суспільства в Україні», який реалізовується за фінансової підтримки програми Вишеградського фонду та уряду Нідерландів.
Cтарт 11-го Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017» // 31.01.2018

Метою конкурсу є відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив. Конкурс «Благодійна Україна» засновано у 2007 році. У форматі «Благодійна Україна» він проводиться від 2012 року Асоціацією благодійників України.
УВКБ ООН в Україні запрошує усі зацікавлені організації надати свої пропозиції для участі у новому проекті // 10.01.2018

УВКБ ООН в Україні запрошує усі зацікавлені організації надати свої пропозиції для участі у проекті «Сприяння розвитку самозабезпечення біженців та шукачів захисту», який буде реалізований в Київській, Одеській, Харківській та Закарпатській областях у період із квітня по грудень 2018 року.
ГО «Фонд розвитку громади» запрошує на тренінги по формуванню публічних бюджетів // 18.10.2017

Тренінги проводяться в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» та розраховані на представників громадських організацій та ЗМІ Донецької області.
Запрошуємо на конференцію щодо кращих практик реалізації права на пенсію в умовах збройного конфлікту // 30.08.2017

Норвезька рада в справах біженців щиро запрошує до участі у конференції, яка відбудеться 7 вересня у "Президент" готелі (вул Госпітальна 12, Київ).
ADRA Україна запрошує на конференцію “Невдалі проекти та нові підходи” // 28.08.2017

Метою конференції є представлення міжнародного досвіду роботи та управління проектами в НДО, де основна увага буде приділена причинам невиконання проектів та підходам, які можуть бути застосовані для забезпечення постійного вдосконалення.
Данська Рада у справах біженців шукає партнера для реалізації проекту допомоги ВПО та постраждалим від конфлікту // 29.06.2017

Проект буде впроваджено в Донецькій, Луганській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Місцевий партнер буде відповідати за виконання показників проекту в Дніпропетровській області та окремих містах і районах Запорізької області, а саме: міста Запоріжжя та Енергодар, Запорізький, Вільнянський, Новомиколаївський, Оріхівський, Гуляйпільський, Василівський, Кам'янсько-Дніпровський, Великобілозерський, Веселівський, Михайлівський райони.
МОМ запрошує НУО з усіх регіонів України до участі у програмі інституційного розвитку // 29.05.2017

Даний конкурс має на меті окреслити групу НУО, які будуть учасниками програми з розбудови інституційного потенціалу, що буде сформована за результатами попереднього оцінювання їх тренінгових потреб. Програма передбачає проведення навчальних модулів різної складності та формату в залежності від рівня досвіду обраних учасників.
ОБСЄ запрошує НДО на безкоштовні 2-денні семінари-тренінги у містах України // 18.05.2017

Регіональні семінари-тренінги «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг» відбудуться за участі представників державних установ та організацій громадянського суспільства.
Запрошуємо на тренінг «Оцінка потреб», що відбудеться 29-30 березня у Києві // 09.03.2017

Радо запрошуємо на тренінг «Методи оцінки», що розрахований на фахівців гуманітарних організації. Метою заходу є огляд загальних принципів та методів оцінки потреб із акцентом на формуванні практичних навичок.
4-тижневий он-лайн курс ділової англійської мови для внутрішньо переміщених осіб // 03.02.2017

Регіональний офіс англійської мови у Києві оголошує початок третього раунду програми «Ділова англійська онлайн». Під час зарахування пріоритет надаватиметься українським громадянам, переміщеним із зон конфлікту на сході України та в Криму.
У Брюселі представили людське обличчя конфлікту на сході України // 24.01.2017

23 січня у Європейському Економічному та Соціальному Комітеті (Брюссель, Бельгія) відбулась конференція під назвою “Україна – людське обличчя конфлікту на сході країни”.
Зголошуйтесь на тренінг «Захист дітей. Мінімальні стандарти захисту дітей» // 10.01.2017

25-26 січня у Києві відбудеться тренінг «Захист дітей, Мінімальні стандрати захисту дітей»