Розпочато набір на Тренінг «Моніторинг та оцінка проектів для організацій громадянського суспільства»

22 та 23 березня 2019 року arche noVa організовує тренінг для місцевих неурядових громадських організацій на тему «Моніторинг та оцінка проектів для організацій громадянського суспільства»

Міжнародна гуманітарна організація arche noVa продовжує проект з навчання місцевих неурядових та громадських організацій, волонтерів, активістів, представників місцевої влади та інших учасників відновлення та розвитку Донбасу (Донецька область).

Мета проекту та навчання – дати можливість організаціям ефективно вести свою діяльність, планувати різні її аспекти, шукати та знаходити фінансування для реалізації своїх ідей та проектів з розвитку регіону.

Учасники 2-денного тренінгу матимуть можливість зануритись у теорію та практику здійснення моніторингу й оцінки для громадських організацій. Тренінг дасть можливість вивчити й попрактикувати інструменти збору й аналізу інформації, а також визначення індикаторів досягнення цілей своїх проектів та організацій. Окрім оцінки проектної роботи, особливу увагу надаватиметься оцінці спроможності самих організації здійснювати ефективні програми, а саме їхній системі врядування, менеджменту, управління ресурсами та розвитку відносин і партнерств.

На тренінгу використовуватиметься холістичний підхід у навчанні, за яким презентації будуть чергуватись із практичними завданнями в мікро-групах, іграми за сценаріями, дискусіями та обговореннями набутого досвіду.

У тренінгу будуть розглядатись наступні підтеми:

1. Сенс та цілі проведення моніторингу та оцінки в організаціях громадянського суспільства

2. Різниця між Моніторингом/оцінкою проектів та Оцінкою організаційної спроможності

3. Три універсальні питання для оцінки

4. Інструменти для збору інформації під час моніторингу та оцінки

5. Логічні рамки для розроблення системи моніторингу та оцінки проектів

6. Специфіка оцінки організаційної спроможності та її складові

Тренінг відбудеться 22 та 23 березня 2019 р. у м.Святогірськ. Точне місце проведення буде повідомлено пізніше.

arche noVa покриває витрати учасників на проживання та харчування під час проведення тренінгу, а також компенсує витрати на проїзд до Святогірська.

Аплікаційна форма для учасників тренінгу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe015H0XvvcFXpFQ6NRCW8DhGmO5pNK6rCF8CypPR3d1bkp8w/viewform?fbzx=-7147897448638020565

Очікуємо заповнені форми до кінця дня 15 березня 2019 р