Що повинні знати НДО, аби захистити себе в інформаційному просторі (посібник)

Посібник “Що повинні знати НДО, аби захистити себе в інформаційному полі” створено завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Розбудова заради майбутнього: цілісний підхід до зміцнення громадянського суспільства на Донбасі», який імплементує Форум НДО в Україні.

В даному посібнику, підготовленому експертами Львівської бізнес-школи УКУ, спільно з Центром етики та технологій УКУ та Школою права УКУ, автори зосередили свою увагу на питаннях доступу до публічної інформації та кібербезпеці, які мають критично важливе значення для діяльності українських та міжнародних НДО в умовах конфлікту на сході України.

Актуальність питань захисту персональних даних зростає із розвитком інформаційного суспільства і все частіше ці питання стають частиною діяльності організацій громадянського суспільства.

Посібник складено таким чином, щоб читач зміг отримати загальне розуміння понять захисту та обробки персональних даних та розкрити їх крізь призму співвідношення фундаментальних прав: права на приватність та права на інформацію. Важливо, що і питання доступу, і питання захисту персональних даних розкриваються в контексті практики Європейського суду з прав людини, що дозволяє показати актуальні підходи до їх розуміння та застосування.

Сподіваємось, що даний посібник стане корисним ресурсом, де Ви зможете знайти не лише загальну інформацію, а й практичні поради і «лайфхаки» щодо використання механізмів інформаційної безпеки для ваших організацій.

Також Ви можете завантажити даний посібник у форматі pdf.