Посібник «Сфера» перекладено українською та можна завантажити

Проект «Сфера» підготував українською версію посібника «Гуманітарна Хартія та мінімальні стандарти реагування на стихійні лиха» та виклав його в Інтернет для вільного завантаження. Щоб завантажити книжку, перейдіть за посиланням, вкажіть чинну електронну адресу та погодьтеся дотримуватися правила щодо копірайту.

Проект «Сфера» є ініціативою, спрямованою на встановлення та просування стандартів, на які світове співтовариство повинно орієнтуватися під час надання допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій.

За допомогою посібника проект «Сфера» прагне досягнути того, щоб у всьому світі дотримувалися права постраждалих від надзвичайних ситуацій людей на відновлення життя і джерел забезпечення засобів існування, і при цьому враховувалася їхня думка й надавалося сприяння збереженню людської гідності та забезпеченню безпеки.

Наразі у паперовому вигляді українського видання посібника немає, але можна отримати паперові примірники російською. Форум НДО в Україні є координаційним центром проекту «Сфера» в Україні та готовий надати примірники посібника гуманітарним НДО за запитом.