Оголошення про проведення національного відкритого тендеру

Асоціація «Médecins du Monde» є аполітичною та нерелігійною міжнародною неурядовою організацією. Відокремлений підрозділ асоціації «Médecins du Monde» в Україні надає медичну допомогу найбільш вразливим категоріям населення за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office – GFFO).

 

Відокремлений підрозділ асоціації «Médecins du Monde» в Україні має намір укласти договір про:

– Закупівлю транспортних засобів та допоміжного обладнання (Див. в додатку 1).

 

З тендерним досьє можна ознайомитися в офісі «Médecins du Monde» за адресою: Україна, Луганська область, м. Сєверодонецьк, вул. Федоренко 10, офіс 409, 4й поверх.

E-mail: mdm.ukraine.tenders@gmail.com

Тендерну документацію можна отримати за запитом з 18 по 29 грудня 2018 року в робочі дні з 08:00 до 17:00 в офісі «Médecins du Monde», або на електронну адресу.

 

Додаток 1.

 

Специфікація

 

№ п/п Найменування Одиниці виміру Кількість
1 Мінівен. Новий. 7-9 пасажирських місць. Обладнаний дизельним двигуном об’ємом від 1500 см³ до 2500 см³. Механічна КПП. Привід на передні колеса. Кондиціонер або клімат контроль. Колеса, розміром не менш ніж 16”, з встановленою зимовою гумою. Кузов білого кольору. Авто має бути доукомплектоване наступним допоміжним обладнанням: 1 буксирувальний трос, 1 набір для першої невідкладної медичної допомоги, 2 вогнегасника порошкових, 1 набір інструментів для дрібного ремонту та обслуговування. Шт. 1
2 Пікап з подвійною кабиною. Новий. 5 пасажирських місць. Обладнаний дизельним двигуном об’ємом від 1500 см³ до 2500 см³. Механічна КПП. Привід на всі колеса. Кондиціонер або клімат контроль. Колеса, розміром не менш ніж 16”, з встановленою зимовою гумою. Кузов білого кольору. Авто має бути доукомплектоване наступним допоміжним обладнанням: 1 буксирувальний трос, 1 набір для першої невідкладної медичної допомоги, 1 вогнегасник порошковий, 1 набір інструментів для дрібного ремонту та обслуговування. Шт. 1