Тренінг Форуму НДО у Святогірську: Адвокація як ефективне представництво громадських інтересів

24-26 січня у місті Святогірськ (Донецька обл.) відбудеться тренінг з адвокації для організацій, що працюють з проблемами ВПО та інших осіб, які потребують підтримки в зв’язку з конфліктом на Сході України.

Тренінг фокусуватиметься на передачі знань, вдосконаленні умінь і навичок формувати проекти адвокаційної стратегії, допоможе учасникам пройти етапи від дослідження і аналізу існуючих проблем бенефіціарів, виявлення  можливих альтернатив їх вирішення, до планування і здійснення ефективних комунікацій, що й складає суть стратегії адвокації.

В програмі тренінгу:

Створення концептуальної рамки для планування адвокаційної стратегії.

Створення стратегії адвокації, практика.

Учасники матимуть хороший шанс досягти практичного результату в адвокації завдяки  обговоренню в групі і отримання порад і практичної підтримки в їх діяльності.

Тренер – Світлана Куц, експерт у сфері розвитку громадянського суспільства в Україні з 1994 року.  Експерт таких організацій та программ як, грантова програма Посольства Канади, Міністерство міжнародних справ ФРН, DVV International, US AID Respond,  Pact, ПРООН, УВКБ ООН, OSCE, та великих міжнародних організацій – Save the Children, SOS Children Villages, etc.  Активно допомагає в становленні невеликим НУО та початківцям.