У Києві відбулась презентація дослідження про українські недержавні організації

Восени 2017 року Форум НДО в Україні ініціював професійне й масштабне дослідження недержавних організацій (НДО) в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 20 березня у Києві відбулась презентація результатів дослідження за участі майже 30 представників громадського сектору.

Аналітика представляє поточний стан, напрямки і цільові групи бенефіціарів діяльності НДО в Україні, основні групи підтримки, зовнішнє середовище, взаємодію з владою, бізнесом, ЗМІ і донорами, власну оцінку організаціями своєї інституційної спроможності, виклики і шляхи їх подолання. 

Дослідження проводилось Європейською дослідницькою асоціацією ЕРА в 5 східних областях  (Дніпропетровська, Запорізька, Харківська та підконтрольні території Донецької та Луганської) протягом грудня 2017 – лютого 2018 року і включало в себе он-лайн опитування 310 НДО, 46 глибинних та експертних інтерв’ю, 5 фокус-групових дискусій.

Ознайомитись зі скороченими результатами дослідженння можна завдяки інфографіці:Повна версія аналітики доступна за посиланням: