Більше 600 українських та міжнародних НДО та ініціатив долучились до www.ngomap.org.ua // 12.01.2018

Вже більше ніж 600 українських та міжнародних НДО та ініціатив, що працюють у різних сферах з 14 областей України стали частиною унікального ресурсу www.ngomap.org.ua. З моменту запуску порталу 3 липня 2017 року, кількість організацій, що долучились до інтерактивного порталу збільшується щодня.
10 учасників тренінгу для тренерів провели власні тренінги на основі засвоєної методології // 10.01.2018

В рамках другого етапу проекту «Розбудова заради майбутнього: цілісний підхід до зміцнення громадянського суспільства на Донбасі», за підтримки Посольства Британії в Україні, протягом листопада та грудня 2017 року 10 учасників тренінгу для тренерів «Основи врахування аспектів конфлікту та розбудова миру» провели власні тренінги на основі засвоєної методології.
Що повинні знати НДО, аби захистити себе в інформаційному просторі (посібник) // 28.12.2017

Раді представити посібник з інформаційної безпеки для НДО, підготовлений Форумом НДО в Україні спільно з експертами Львівської бізнес-школи УКУ, Центром етики та технологій УКУ та Школою права УКУ. Він містить загальну інформацію та практичні поради щодо використання механізмів інформаційної безпеки.
Розпочато набір учасників на безкоштовний 4-денний курс «Комунікації НДО задля подолання гуманітарної кризи» // 27.12.2017

Форум НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії проводить навчальний курс «Комунікації НДО задля подолання гуманітарної кризи». Курс відбудеться у Харкові та буде складатися із 2-ох сесій, кожна з яких триватиме 2 дні.
Досягнення Форуму НДО в Україні у 2017 році // 27.12.2017

Раді ділитись з вами досягненнями Форуму НДО в Україні за останні 12 місяців. Ми безмежно вдячні партнерам, які роблять все можливе для здійснення наших мрій: Посольство Великої Британії в Україні, Посольство США в Україні та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID / OFDA).
Відкрито набір учасників на навчальний курс з інформаційної безпеки у Дніпрі // 25.12.2017

Форум НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії в Україні проводить серію навчальних курсів в рамках другого етапу проекту «Розбудова заради майбутнього: цілісний підхід до зміцнення громадянського суспільства на Донбасі». Навчальний курс «Інформаційна безпека та доступ до публічної інформації» відбудеться у Дніпрі та буде складатися із 2-ох сесій.
Оголошено конкурс на участь в навчальному тренінгу з розвитку місцевої демократії // 21.12.2017

Форумом НДО в Україні заплановано на 8-10 лютого 3-денний тренінг-семінар для представників 50 НДО Донецької та Луганської областей з метою посилення спроможності членів територіальних громад міст, сіл та селищ реалізовувати форми безпосереднього народовладдя на місцевому рівні, сприяння залучення населення до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, а також проведення місцевої адвокаційної кампанії.
Запрошуємо на 2-денний тренінг «Сфера» з базових гуманітарних стандартів реагування // 19.12.2017

Форум НДО в Україні з радістю запрошує вас взяти участь у тренінгу «Сфера: Гуманітарна хартія та мінімальні стандарти реагування на стихійні лиха», який буде проведений за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID/OFDA).
Розпочато відбір тренерів для навчання НДО на тему взаємодії громадськості з місцевою владою // 14.12.2017

Форум НДО в Україні шукає кваліфікованих тренерів для проведення навчального тренінгу-семінару для представників недержавних організацій Донецької та Луганської областей.
Оголошено набір на 3 тренінги для НДО по запобіганню професійному вигоранню // 08.12.2017

Форум НДО в Україні запрошує вас взяти участь у серії тренінгів з профілактики професійного вигорання серед працівник НДО. Тренінги мають на меті допомогти працівникам НДО виявити симптоми та запобігти вигоранню на робочому місці для більш ефективної допомоги населенню, яке страждає від наслідків конфлікту на сході України.
17 НДО з 5 східних областей здійснили навчальні тури для зміцнення інституційного потенціалу // 20.11.2017

Об’єднані загальною метою - зміцнити свій інституційний потенціал та налагодити ефективну участь в стратегічному діалозі на місцевому та центральному рівнях, 17 НДО з 5 східних областей України взяли участь в навчальних турах для зміцнення свого інституційного потенціалу та забезпечення стійкого розвитку.
The Ukrainians: Місто своїми руками // 13.11.2017

Цей репортаж – з серії публікацій The Ukrainians, що присвячені не завжди легким, але надзвичайно потрібним процесам зміцнення та розбудови громадянського суспільства на Донбасі. Це розповіді про тих, хто не нарікає на владу й обставини, а власними силами змінює простір довкола себе.
Оголошено новий навчальний курс для підвищення організаційної спроможності НДО // 06.11.2017

8-9 грудня та 22-23 грудня 2017 в Маріуполі відбудеться навчальний курс «Разом до мети – Проектування громадських ініціатив». Курс буде складатися із 2-ох сесій, кожна з яких триватиме 2 дні.
The Ukrainians: По обидва боки // 31.10.2017

Цей репортаж - з серії публікацій The Ukrainians, що присвячені не завжди легким, але надзвичайно потрібним процесам зміцнення та розбудови громадянського суспільства на Донбасі. Це розповіді про тих, хто не нарікає на владу й обставини, а власними силами змінює простір довкола себе.
Зареєструйтесь на безкоштовний 4-місячний курс «Англійська для НДО», що розпочнеться у грудні! // 23.10.2017

Форум НДО в Україні розпочинає набір студентів курсу «Англійська для НДО», що реалізовується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
The Ukrainians: Альтанка // 18.10.2017

Цей репортаж - з серії публікацій The Ukrainians, що присвячені не завжди легким, але надзвичайно потрібним процесам зміцнення та розбудови громадянського суспільства на Донбасі. Це розповіді про тих, хто не нарікає на владу й обставини, а власними силами змінює простір довкола себе