На www.ngomap.org.ua вже верифікована інформація про більше ніж 800 НДО в Україні // 16.03.2018

8 місяців тому в Україні було запущено унікальний веб-портал www.ngomap.org.ua, ціллю якого є представлення верифікованої інформації про недержавні організації (НДО), що працюють в різних тематиках, форматах і регіонах.
Запрошуємо на презентацію дослідження «Чим живуть українські НДО: тренди, середовища, потреби» // 09.03.2018

Аналітика представляє поточний стан, напрямки і цільові групи бенефіціарів діяльності НДО в Україні, основні групи підтримки і зовнішнє середовище, взаємодію з владою, бізнесом, ЗМІ і донорами, власну оцінку організаційної спроможності, викликів і шляхів їх подолання.
The Ukrainians про БФ «Право на захист»: (Не)прості перемоги // 05.03.2018

Цей репортаж продовжує серію публікацій The Ukrainians, що присвячені не завжди легким, але надзвичайно потрібним процесам зміцнення та розбудови громадянського суспільства на Донбасі. БФ «Право на захист» приєднався до Форуму НДО в Україні в 2016 році.
The Ukrainians про ADRA Україна: Радість бути корисним // 22.02.2018

Цей репортаж продовжує серію публікацій The Ukrainians, що присвячені не завжди легким, але надзвичайно потрібним процесам зміцнення та розбудови громадянського суспільства на Донбасі. ADRA приєдналась до Форуму НДО в Україні в 2016 році.
The Ukrainians про Норвезьку раду у справах біженців: Збудувати майбутнє // 07.02.2018

Цей репортаж продовжує серію публікацій The Ukrainians про тих, хто не нарікає на владу й обставини, а власними силами змінює простір довкола себе. Організація Norwegian Refugee Council входить до складу Форуму НДО в Україні з 2016 року.
Для організацій-членів Форуму НДО в Україні оголошено 3 безкоштовні можливості у метою розвитку у сфері комунікацій // 23.01.2018

Дані можливості доступні ВИЙНЯТКОВО членам Форуму НДО в Україні.
Як долучитись до нас: www.ngoforum.org.ua/uk/about/how-to-become-a-ukraine-ngo-forum-member/.
Оголошено набір на тренінг з використання принципу планування, оцінки та адаптації міжнародної допомоги // 22.01.2018

Завдання тренінгу - навчити представників місцевої влади та недержавних громадських організацій (НДО), які працюють в Донецькій і Луганській областях і, так чи інакше, вирішують специфічні проблеми, що виникають в регіонах, застосовувати принцип «Не нашкодь» («Do No Harm») в своїй практичній діяльності.
The Ukrainians про HelpАge: Вижити завдяки добру // 19.01.2018

Цей репортаж продовжує серію розповідей The Ukrainians про тих, хто не нарікає на владу й обставини, а власними силами змінює простір довкола себе. Організація HelpАge входить до складу Форуму НДО в Україні з 2016 року.
10 учасників тренінгу для тренерів провели власні тренінги на основі засвоєної методології // 10.01.2018

В рамках другого етапу проекту «Розбудова заради майбутнього: цілісний підхід до зміцнення громадянського суспільства на Донбасі», за підтримки Посольства Британії в Україні, протягом листопада та грудня 2017 року 10 учасників тренінгу для тренерів «Основи врахування аспектів конфлікту та розбудова миру» провели власні тренінги на основі засвоєної методології.
Досягнення Форуму НДО в Україні у 2017 році // 03.01.2018

Раді ділитись з вами досягненнями Форуму НДО в Україні за останні 12 місяців. Ми безмежно вдячні партнерам, які роблять все можливе для здійснення наших мрій: Посольство Великої Британії в Україні, Посольство США в Україні та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID / OFDA).
Що повинні знати НДО, аби захистити себе в інформаційному просторі (посібник) // 28.12.2017

Раді представити посібник з інформаційної безпеки для НДО, підготовлений Форумом НДО в Україні спільно з експертами Львівської бізнес-школи УКУ, Центром етики та технологій УКУ та Школою права УКУ. Він містить загальну інформацію та практичні поради щодо використання механізмів інформаційної безпеки.
Розпочато набір учасників на безкоштовний 4-денний курс «Комунікації НДО задля подолання гуманітарної кризи» // 25.12.2017

Форум НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії проводить навчальний курс «Комунікації НДО задля подолання гуманітарної кризи». Курс відбудеться у Харкові та буде складатися із 2-ох сесій, кожна з яких триватиме 2 дні.
Відкрито набір учасників на навчальний курс з інформаційної безпеки у Дніпрі // 22.12.2017

Форум НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії в Україні проводить серію навчальних курсів в рамках другого етапу проекту «Розбудова заради майбутнього: цілісний підхід до зміцнення громадянського суспільства на Донбасі». Навчальний курс «Інформаційна безпека та доступ до публічної інформації» відбудеться у Дніпрі та буде складатися із 2-ох сесій.
Оголошено конкурс на участь в навчальному тренінгу з розвитку місцевої демократії // 21.12.2017

Форумом НДО в Україні заплановано на 8-10 лютого 3-денний тренінг-семінар для представників 50 НДО Донецької та Луганської областей з метою посилення спроможності членів територіальних громад міст, сіл та селищ реалізовувати форми безпосереднього народовладдя на місцевому рівні, сприяння залучення населення до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, а також проведення місцевої адвокаційної кампанії.
Запрошуємо на 2-денний тренінг «Сфера» з базових гуманітарних стандартів реагування // 19.12.2017

Форум НДО в Україні з радістю запрошує вас взяти участь у тренінгу «Сфера: Гуманітарна хартія та мінімальні стандарти реагування на стихійні лиха», який буде проведений за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID/OFDA).
Розпочато відбір тренерів для навчання НДО на тему взаємодії громадськості з місцевою владою // 14.12.2017

Форум НДО в Україні шукає кваліфікованих тренерів для проведення навчального тренінгу-семінару для представників недержавних організацій Донецької та Луганської областей.