ФОРУМ НДО В УКРАЇНІ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: АДМІНІСТРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА МАЄ ЗРОБИТИ ВАЖЛИВІ КРОКИ ДЛЯ ПОКРАЩАННЯ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТРАЖДАЄ ВІД КОНФЛІКТУ // 17.07.2019

ФОРУМ НДО В УКРАЇНІ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: АДМІНІСТРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА МАЄ ЗРОБИТИ ВАЖЛИВІ КРОКИ ДЛЯ ПОКРАЩАННЯ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТРАЖДАЄ ВІД КОНФЛІКТУ
Члени Форуму НДО зустрілися з Валерією Лутковською, яка представляє Україну у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську // 16.07.2019

Члени Форуму НДО зустрілися з Валерією Лутковською, яка представляє Україну у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську
Cвобода пересування на Донбасі має бути забезпечена // 11.04.2019

Свобода пересування є основоположним правом людини, яке Україна, як демократична держава, гарантує всім своїм громадянам у межах державних кордонів і своєї юрисдикції. Території, що контролюються Урядом України на Донбасі, не є винятком, незважаючи на низку заходів безпеки, запроваджених внаслідок триваючого вже п'ять років конфлікту. Понад один мільйон осіб кожного місяця перетинають лінію зіткнення на п'яти офіційних контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ). Більшість із них - це особи похилого віку, надзвичайно уразлива категорія населення з комплексними потребами. Інфраструктура на КПВВ та управління нею залишаються неналежними. Громадяни тривалий час чекають у чергах (зазвичай протягом декількох годин) з мінімальним доступом до критих приміщень, медичної допомоги та харчування - нерідко в умовах екстремальних температур.
Запрошуємо на тренінги з адвокації у Маріуполі та Сєвєродонецьку // 30.01.2019

18-20 лютого 2019 року у м. Маріуполі Донецької області та 27 лютого – 1 березня 2019 року у м. Сєвєродонецьку Луганської області Форум НДО в Україні проводитиме 3-денні тренінги для представників громадських організацій.
Тренінг Форуму НДО у Святогірську: Адвокація як ефективне представництво громадських інтересів // 21.01.2019

24-26 січня у місті Святогірськ (Донецька обл.) відбудеться тренінг з адвокації для організацій, що працюють з проблемами ВПО та інших осіб, які потребують підтримки в зв’язку з конфліктом на Сході України.
Презентуємо план діяльності Форуму НГО на 2019 рік // 17.01.2019

Встановлюємо цілі на новий рік: адвокація, координація, освіта, наставництво.
Форум НДО оголошує конкурс на участь в навчальному тренінгу з Адвокації // 13.12.2018

24-26 січня 2019 року Форум НДО в Україні проводитиме 3-денний тренінг для представників громадських організацій з метою посилення їх спроможності та практичних навичок у сфері адвокації (сприяння позитивним змінам у житті внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, шляхом здійснення прямого і непрямого впливу на посадових осіб, відповідальних за прийняття рішень, впливових осіб, а також інших осіб (треті сторони, союзники) на різних рівнях).
Форум НДО розпочинає відбір тренерів для тренінгу з Адвокації для НДО // 03.12.2018

24-26 січня 2019 року у Слов'янську Форумом НДО в Україні заплановано проведення 3-денного тренінгу для представників НДО (зокрема місцевих) з метою посилення їх спроможності та практичних навичок у сфері адвокації (сприяння позитивним змінам у житті внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, шляхом здійснення прямого і непрямого впливу на посадових осіб, відповідальних за прийняття рішень, впливових осіб, а також інших осіб (треті сторони, союзники) на різних рівнях. Захід відбудеться в рамках проекту «Надання багатосекторної гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від конфлікту на сході України» («ACCESS II: Provision of multi-sectoral humanitarian assistance to conflict-affected populations in Eastern Ukraine») за підтримки European Civil Protection and Humanitarian Aid Operations – ECHO.
ВІДБІР ЕКСПЕРТА-ФАСІЛІТАТОРА ДЛЯ РОЗРОБКИ АДВОКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ – ФОРУМ НДО // 26.10.2018

Наприкінці листопада 2018 року Форумом НДО в Україні заплановано 5-денний захід за участі членів Форуму НДО в Україні та інших зацікавлених партнерів, спрямований на розробку Адвокаційної Стратегії та Робочого плану Форуму НДО в Україні. До участі у конкурсі запрошуються фізичні особи (експерти), які працюють у сфері адвокації (бажано у громадському секторі), мають досвід підготовки адвокаційних стратегій і планів дій, зокрема розробки чітких індикаторів ефективності імплементації стратегії та планів, володіють англійською мовою.
Місце проведення – м. Київ.
Кількість учасників – 40 осіб
Спільна заява Форуму НДО в Україні щодо проекту Постанови Кабінету Міністрів України про затвердження порядку переміщення осіб і товарів через лінію зіткнення // 20.08.2018

Внаслідок збройного конфлікту на Сході України територія держави була розділена на контрольовані Урядом України території (КУУТ) та на неконтрольовані Урядом України території (НКУУТ), які розділяє лінія зіткнення довжиною в 500 км з впровадженою системою контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ), встановлених з обох сторін сторонами конфлікту.
Люди переміщуються через лінію зіткнення, щоб відвідати родичів, перевірити стан власного майна, отримати пенсію, оформити документи або отримати доступ до послуг, наприклад, в сфері охорони здоров'я або освіти. Проте, через існуючі обмеження стосовно перетину лінії зіткнення та обтяжливі бюрократичні вимоги, кожен місяць сотні тисяч мирних жителів стискаються з перепонами намагаючись перетнути лінію, яка тепер розділяє громаду, що колись була єдиною.
Визначте свій рівень професійного вигорання! // 29.03.2018

Відтепер потрібно лише 10 хвилин, щоб дізнатись індивідуальний рівень професійного вигорання. Спеціально для працівників НДО, діяльність яких спрямована на подолання гуманітарної кризи в Україні, Форум НДО в Україні створив новий інтерактивний тест stopburnout.ngoforum.org.ua.
Найкращі комунікаційні поради для НДО зібрані в одному матеріалі // 28.03.2018

Дотримання щонайменше половини з цих рекомендацій та їх алгоритму допоможе Вам комунікувати ефективно, бути відомим та зрозумілим, започаткувати нові партнерства, діяти впевнено, мінімізувати ризики іміджевих втрат, досягати загальноорганізаційних цілей розвитку і зміцнення.
Новий тест: що ти знаєш про стандарти гуманітарної діяльності? // 24.03.2018

Пропонуємо за допомогою 10 простих питань перевірити, наскільки добре Ви знаєте світові стандарти та норми гуманітарної діяльності.
У Києві відбулась презентація дослідження про українські недержавні організації // 22.03.2018

Дослідження проводилось в 5 східних областях протягом грудня 2017 – лютого 2018 року і включало в себе он-лайн опитування 310 НДО, 46 глибинних та експертних інтерв’ю, 5 фокус-групових дискусій.