Запрошуємо на тренінги з адвокації у Маріуполі та Сєвєродонецьку // 30.01.2019

18-20 лютого 2019 року у м. Маріуполі Донецької області та 27 лютого – 1 березня 2019 року у м. Сєвєродонецьку Луганської області Форум НДО в Україні проводитиме 3-денні тренінги для представників громадських організацій.
Тренінг Форуму НДО у Святогірську: Адвокація як ефективне представництво громадських інтересів // 21.01.2019

24-26 січня у місті Святогірськ (Донецька обл.) відбудеться тренінг з адвокації для організацій, що працюють з проблемами ВПО та інших осіб, які потребують підтримки в зв’язку з конфліктом на Сході України.
Презентуємо план діяльності Форуму НГО на 2019 рік // 17.01.2019

Встановлюємо цілі на новий рік: адвокація, координація, освіта, наставництво.
Форум НДО оголошує конкурс на участь в навчальному тренінгу з Адвокації // 13.12.2018

24-26 січня 2019 року Форум НДО в Україні проводитиме 3-денний тренінг для представників громадських організацій з метою посилення їх спроможності та практичних навичок у сфері адвокації (сприяння позитивним змінам у житті внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, шляхом здійснення прямого і непрямого впливу на посадових осіб, відповідальних за прийняття рішень, впливових осіб, а також інших осіб (треті сторони, союзники) на різних рівнях).
Форум НДО розпочинає відбір тренерів для тренінгу з Адвокації для НДО // 03.12.2018

24-26 січня 2019 року у Слов'янську Форумом НДО в Україні заплановано проведення 3-денного тренінгу для представників НДО (зокрема місцевих) з метою посилення їх спроможності та практичних навичок у сфері адвокації (сприяння позитивним змінам у житті внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, шляхом здійснення прямого і непрямого впливу на посадових осіб, відповідальних за прийняття рішень, впливових осіб, а також інших осіб (треті сторони, союзники) на різних рівнях. Захід відбудеться в рамках проекту «Надання багатосекторної гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від конфлікту на сході України» («ACCESS II: Provision of multi-sectoral humanitarian assistance to conflict-affected populations in Eastern Ukraine») за підтримки European Civil Protection and Humanitarian Aid Operations – ECHO.
ВІДБІР ЕКСПЕРТА-ФАСІЛІТАТОРА ДЛЯ РОЗРОБКИ АДВОКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ – ФОРУМ НДО // 26.10.2018

Наприкінці листопада 2018 року Форумом НДО в Україні заплановано 5-денний захід за участі членів Форуму НДО в Україні та інших зацікавлених партнерів, спрямований на розробку Адвокаційної Стратегії та Робочого плану Форуму НДО в Україні. До участі у конкурсі запрошуються фізичні особи (експерти), які працюють у сфері адвокації (бажано у громадському секторі), мають досвід підготовки адвокаційних стратегій і планів дій, зокрема розробки чітких індикаторів ефективності імплементації стратегії та планів, володіють англійською мовою.
Місце проведення – м. Київ.
Кількість учасників – 40 осіб
Спільна заява Форуму НДО в Україні щодо проекту Постанови Кабінету Міністрів України про затвердження порядку переміщення осіб і товарів через лінію зіткнення // 20.08.2018

Внаслідок збройного конфлікту на Сході України територія держави була розділена на контрольовані Урядом України території (КУУТ) та на неконтрольовані Урядом України території (НКУУТ), які розділяє лінія зіткнення довжиною в 500 км з впровадженою системою контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ), встановлених з обох сторін сторонами конфлікту.
Люди переміщуються через лінію зіткнення, щоб відвідати родичів, перевірити стан власного майна, отримати пенсію, оформити документи або отримати доступ до послуг, наприклад, в сфері охорони здоров'я або освіти. Проте, через існуючі обмеження стосовно перетину лінії зіткнення та обтяжливі бюрократичні вимоги, кожен місяць сотні тисяч мирних жителів стискаються з перепонами намагаючись перетнути лінію, яка тепер розділяє громаду, що колись була єдиною.
Визначте свій рівень професійного вигорання! // 29.03.2018

Відтепер потрібно лише 10 хвилин, щоб дізнатись індивідуальний рівень професійного вигорання. Спеціально для працівників НДО, діяльність яких спрямована на подолання гуманітарної кризи в Україні, Форум НДО в Україні створив новий інтерактивний тест stopburnout.ngoforum.org.ua.
Найкращі комунікаційні поради для НДО зібрані в одному матеріалі // 28.03.2018

Дотримання щонайменше половини з цих рекомендацій та їх алгоритму допоможе Вам комунікувати ефективно, бути відомим та зрозумілим, започаткувати нові партнерства, діяти впевнено, мінімізувати ризики іміджевих втрат, досягати загальноорганізаційних цілей розвитку і зміцнення.
Новий тест: що ти знаєш про стандарти гуманітарної діяльності? // 24.03.2018

Пропонуємо за допомогою 10 простих питань перевірити, наскільки добре Ви знаєте світові стандарти та норми гуманітарної діяльності.
У Києві відбулась презентація дослідження про українські недержавні організації // 22.03.2018

Дослідження проводилось в 5 східних областях протягом грудня 2017 – лютого 2018 року і включало в себе он-лайн опитування 310 НДО, 46 глибинних та експертних інтерв’ю, 5 фокус-групових дискусій.
The Ukrainians про Представництво Данської Ради у справах біженців в Україні: Задля людей // 21.03.2018

Цей репортаж продовжує серію публікацій The Ukrainians, що присвячені не завжди легким, але надзвичайно потрібним процесам зміцнення та розбудови громадянського суспільства на Донбасі. Представництво Данської Ради у справах біженців в Україні - член Форуму НДО в Україні з 2016 року.
На www.ngomap.org.ua вже верифікована інформація про більше ніж 800 НДО в Україні // 16.03.2018

8 місяців тому в Україні було запущено унікальний веб-портал www.ngomap.org.ua, ціллю якого є представлення верифікованої інформації про недержавні організації (НДО), що працюють в різних тематиках, форматах і регіонах.
Запрошуємо на презентацію дослідження «Чим живуть українські НДО: тренди, середовища, потреби» // 09.03.2018

Аналітика представляє поточний стан, напрямки і цільові групи бенефіціарів діяльності НДО в Україні, основні групи підтримки і зовнішнє середовище, взаємодію з владою, бізнесом, ЗМІ і донорами, власну оцінку організаційної спроможності, викликів і шляхів їх подолання.
The Ukrainians про БФ «Право на захист»: (Не)прості перемоги // 05.03.2018

Цей репортаж продовжує серію публікацій The Ukrainians, що присвячені не завжди легким, але надзвичайно потрібним процесам зміцнення та розбудови громадянського суспільства на Донбасі. БФ «Право на захист» приєднався до Форуму НДО в Україні в 2016 році.