Форум НДО в Україні розпочав розробку Адвокаційної стратегії

22 та 23 листопада 2018 року члени Адвокаційної робочої групи (АРГ) Форуму НДО в Україні (ФНДОУ) зібралися, щоб обговорити роль і завдання АРГ та підготувати Адвокаційну стратегію ФНДОУ на 2019-2021 роки.

Під час дводенного практичного семінару АРГ розробила чіткі та конкретні критерії відбору пріоритетних напрямів адвокаційної діяльності Форуму; визначила п’ять пріоритетів у сфері адвокації та сформулювала на їх основі стратегічні цілі, які у подальшому будуть обговорюватися з членами ФНДОУ.

Члени АРГ вивчили та врахували результати опитування, проведеного Секретаріатом ФНДОУ, в ході якого були досліджені ідеї, міркування та аналітична інформація, надані членами Форуму. Опитування дозволило виявити і вивчити пріоритети Форуму та його членів у сфері адвокації; проаналізувати цільову аудиторію, на яку наразі направлені адвокаційні зусилля членів ФНДОУ, і ресурси, що виділяються організаціями-членами на адвокаційну діяльність; а також ознайомитися з передовою практикою у цій

сфері. Крім цього опитування допомогло виявити прогалини як у стратегічному плануванні адвокаційної діяльності, так і в самій діяльності.

Наступні кроки передбачають подальший аналіз стратегічних цілей, щоб визначити конкретні проблеми, для розв’язання яких найбільше потрібні колективні адвокаційні зусилля і де керівна роль НДОФУ буде найбільш ефективною. Після цього буде завершено підготовку Адвокаційної стратегії ФНДОУ на 2019 – 2021 роки та Плану дій