Визначте свій рівень професійного вигорання!

Відтепер потрібно лише 10 хвилин, щоб дізнатись індивідуальний рівень професійного вигорання. Спеціально для працівників НДО, діяльність яких спрямована на подолання гуманітарної кризи в Україні, ми створили новий інтерактивний тест stopburnout.ngoforum.org.ua

Наше останнє дослідження свідчить, що кожен третій співробітник гуманітарної організації страждає на синдром «професійного вигорання». Вигорання може завдати шкоду вашому здоров’ю, психоемоційному стану, відносинам з іншими людьми та професійній діяльності.

Синдром професійного вигорання – стан фізичного, емоційного або мотиваційного виснаження, що характеризується порушенням продуктивності роботи та втомою, підвищенням схильності до соматичних захворювань, а також вживанням алкоголю чи інших психоактивних речовин. 

Високий та дуже високий рівень професійного вигорання мають майже 42% працівників гуманітарних НДО, ще 35,9% знаходяться в зоні підвищеного ризику.

Чи Ви серед них? Заходьте на stopburnout.ngoforum.org.ua та перевірте себе!

Інтерактивний тест stopburnout.ngoforum.org.ua розроблено Форумом НДО в Україні за підтримки Відділу надання допомоги у надзвичайних ситуаціях (USAID/OFDA).

_____________________________________________

Якщо Ви бажаєте більш детально дізнатись про феномен й основні причини професійного вигорання серед працівників гуманітарної сфери, з’ясувати мотивації працівників НДО, чинники запобігання вигоранню та отримати практичні рекомендації щодо профілактики вигорання і подолання його наслідків –  ознайомтесь з результатами першого в Україні дослідження явища професійного вигорання в НДО, діяльність яких спрямована на подолання гуманітарної кризи в Україні.