Запрошуємо на тренінги з адвокації у Маріуполі та Сєвєродонецьку

18-20 лютого 2019 року у м. Маріуполі Донецької області та 27 лютого – 1 березня 2019 року у м. Сєвєродонецьку Луганської області Форум НДО в Україні проводитиме 3-денні тренінги для представників громадських організацій, зокрема місцевих, на тему «Адвокація як важливий інструмент покращення життя внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту».

КОНКУРС НА УЧАСТЬ В НАВЧАЛЬНИХ ТРЕНІНГАХ З AДВОКАЦІЇ

Форум НДО в Україні проводитиме два 3-денні тренінги для представників громадських організацій з метою посилення їх спроможності та практичних навичок у сфері адвокації (сприяння позитивним змінам у житті внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, шляхом здійснення прямого і непрямого впливу на посадових осіб, відповідальних за прийняття рішень, впливових осіб, а також інших осіб (треті сторони, союзники) на різних рівнях).
Захід відбудеться в рамках проекту «Надання багатосекторної гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від конфлікту на сході України» («ACCESS II: Provision of multi-sectoral humanitarian assistance to conflict-affected populations in Eastern Ukraine») за підтримки European Civil Protection and Humanitarian Aid Operations – ECHO.

1. Дата проведення – 18-20 лютого 2019 року.
Місце проведення – м. Маріуполь, Донецька область.
2. Дата проведення – 27 лютого – 1 березня 2019 року.
Місце проведення – м. Сєвєродонецьк, Луганська область

Кількість учасників обмежена.

ДЛЯ КОГО І ПРО ЩО ТРЕНІНГИ?

3-денний тренінг «Адвокація як важливий інструмент покращення життя внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок конфлікту» охопить такі теми:
1. Основи адвокації (у чому полягає адвокація (відмінність від лобіювання), хто, як і для чого її здійснює).
2. Етапи і складові процесу адвокації; планування адвокаційної діяльності (адвокаційна стратегія і план дій), практична реалізація та оцінка результативності.
3. Як здійснювати процес адвокації та бути ефективними; інструменти впливу; аналіз успішних справ.
4. Особливості проведення та практики (місцевих) адвокаційних кампаній.
5. Практичні заняття, за результатами яких учасники спланують відповідну адвокаційну компанію для своєї громадської організації.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Участь у тренінгу безкоштовна. Проживання, харчування та проїзд забезпечуються Форумом НДО в Україні.
NB! У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах. Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 12 лютого 2019 р.
Учасниками тренінгу можуть бути:
• представники недержавних організацій, зокрема місцевих;
• ВПО з активною громадянською позицією.

Перевага надається:
2. представникам місцевих НДО Донецької та Луганської обл., що працюють з наслідками конфлікту;
3. представникам місцевих НДО Донецької та Луганської обл., що працюють з внутрішньо переміщеними особами.

Для участі в тренінгу (одному із двох) заповніть, будь ласка, анкету до 10 лютого 2019 року включно за посиланням.

У разі виникнення запитань – звертатися до Марії Синенької, Координатора з адвокації: advocacy.coordinator@ngoforum.org.ua, 066 142 91 26; або Анни Кислицької, Координатора з комунікації: communication.coordinator@ngoforum.org.ua, 095 85707 13.