Завершився 4-місячний спеціалізований курс «Англійська для НДО»

Нещодавно завершився перший в Україні курс «Англійська для НДО», що реалізовувався одночасно у 7 містах Форумом НДО України за фінансової підтримки Посольства  США в Україні (Regional English Language Office та U.S. Embassy Kyiv).  Курс був розроблений спеціально для працівників НДО, що працюють із наслідками конфлікту на сході України.

Загалом було проведено понад 500 занять для більш як 200 представників із 64 різних НДО у  Слов’янську, Краматорську, Сєвєродонецьку, Маріуполі, Дніпрі, Харкові та Києві.

Для кращого розуміння основних гуманітарних принципів та поглиблення знань про гуманітарні потреби ми намагалися допомогти працівникам НДО покращити їхні письмові та комунікативні навички, а також збільшити фаховий словниковий запас. Протягом 4 місяців студенти курсу  «Англійська для НДО» вчилися писати проектні заявки та звіти, покращували навички із ведення ділової переписки із донорами, партнерами та стейкхолдерами, складали резюме і мотиваційні листи. В частині курсу, що присвячена комунікації, готувалися до ділових переговорів та зустрічей, презентацій та виступів, конференцій, тренінгів, інтерв’ю та обмінів досвідом.

Окрім того, Форумом НДО України було розроблено підручник «Англійська для НДО» – унікальний навчальний матеріал, який стане в нагоді усім представникам НДО, які хочуть покращити свою англійську . До авторського колективу увійшли: Наталія Ситник, Оксана Харченко, Оксана Харченко, Оксана Косенко, Аніса Тоскано.  Раді поділитись із вами електронною версією:

________________________________________________

P.S. На даний момент у нас немає підтвердження від донора щодо можливості проведення іще одного подібного курсу, проте дуже сподіваємося, що вже цієї осені зможемо знову допомагати вам вивчати англійську для своїх професійних потреб. Слідкуйте за нашими новинами!